Vilnius 700: Pasidainavimai „Dainos Vilniui“

Tautiniais kostiumais vilkintys žmonės prie Vytauto Didžiojo skulptūrosDidžiuojamės būdami Vilniaus kultūrinio gyvenimo dalis ir galėdami savo darbus pašvęsti sostinei, todėl ir šiemet rengsime šventinius, 700-ajam Vilniaus jubiliejui skirtus renginius. Jau sausio 19 d. 18 val. kviečiame vilniečius išdainuoti meilę savo miestui ir dalyvauti pasidainavimuose „Dainos Vilniui“.

Vakaro dalyviai per muzikinę prizmę žvelgs į sostinės istoriją ir išvys Vilnių kaip Lietuvos didžiųjų kunigaikščių viziją, karinį-administracinį bei prekybos centrą. Dainininkai mokysis tradicinių karinių, vestuvinių bei šeimos dainų, kuriose suskambės Vilniaus vardas

Vilniaus etninės kultūros centre vykstantys pasidainavimai skirti norintiems išmokti naujų tradicinių dainų ar prisiminti jau žinomas, ir dainuoti jas kartu su kitais pradedančiaisiais dainininkais ar jau patyrusiais folkloro entuziastais. Kiekvieną kartą dainuojamos vis kitos tematikos dainos, atspindinčios kalendorinį laikotarpį, regioną, ar šių dienų aktualijas.
Pasidainavimus ves Vilniaus etninės kultūros centro kultūrinės veiklos koordinatorė, etnomuzikologė Vera Venckūnaitė-Čepulienė.

Dalyvavimas Pasidainavimuose yra nemokamas, tačiau būtina registracija sistemoje „Paysera Tickets“.

Šis renginys yra Vilnius 700 programos dalis.

Bilietus galima įsigyti Paysera Tickets bilietų sistemoje.