Žvakių liejimas | Nemokamas edukacinis užsiėmimas V700

Žvakės, mirkomos į karštą vaškąKviečiame vilniečius švęsti 700-ąjį sostinės gimtadienį su etnokultūra! Vasarį šia proga išrinktai komandai dovanosime dar vieną nemokamą grupinį užsiėmimą. Vieną grupę jau nudžiuginome pakvietimu į sodų rišimo edukaciją, o dabar artimųjų, draugų ar kolegų komandas kviečiame registruotis į žvakių liejimo dirbtuves.

Pakvietimus į nemokamus edukacinius užsiėmimus vilniečių komandos gali gauti kiekvieną mėnesį. Jau antroji dovana sostinės jubiliejų švenčiantiems vilniečiams – žvakių liejimo užsiėmimas, kuris vyks vasario 23 d. 18 val. Vilniaus etninės kultūros centre. Edukacinio užsiėmimo dalyviai išbandys du žvakių gamybos būdus – tradicinį (merkiant dagtį į karštą vašką) ir sukant vaškuoles.

Kviečiame registruoti 10-15 asmenų draugų, kolegų ar bendraminčių grupę, užpildant registracijos formą. Pateikite reikiamus duomenis ir papasakokite, kodėl būtent jūsų grupė verta pakvietimo. Laiminguosius paskelbsime Facebook įvykio puslapyje ir susisieksime registracijos formoje nurodytais kontaktais.

Registracija vyksta iki vasario 20 d., laimėtojus skelbsime vasario 21 d.

Vieną kartą pakvietimą gavusi grupė į nemokamus užsiėmimus pakartotinai nebus kviečiama.

Užsiėmimus ves Vilniaus etninės kultūros centro kultūrinės veiklos koordinatoriai.

_______
Renginys gali būti fotografuojamas ir filmuojamas, o užfiksuota medžiaga viešinama.