Juostų vijimas | Nemokamas edukacinis užsiėmimas V700

Medinėmis kaladėlėmis vejama raudona juostelėKviečiame vilniečius švęsti 700-ąjį sostinės gimtadienį su etnokultūra! Kovą šia proga išrinktai komandai dovanosime dar vieną nemokamą grupinį užsiėmimą. Dvi grupes jau nudžiuginome pakvietimais į sodų rišimo ir žvakių liejimo edukacijas, o dabar artimųjų, draugų ar kolegų komandas kviečiame registruotis į juostų vijimo dirbtuves.

Pakvietimus į nemokamus edukacinius užsiėmimus vilniečių komandos gali gauti kiekvieną mėnesį. Jau trečioji dovana sostinės jubiliejų švenčiantiems vilniečiams – juostų vijimo užsiėmimas, kuris vyks kovo 28 d. 18 val. Vilniaus etninės kultūros centre. Edukacinio užsiėmimo dalyviai susipažins su tradiciniais juostų raštais bei ornamentais, išmoks nusipiešti raštus, pagal juos tinkamai suverti siūlus į kaladėles ir nusivyti po juostelę.

Kviečiame registruoti 10-15 asmenų draugų, kolegų ar bendraminčių grupę, užpildant registracijos formą. Pateikite reikiamus duomenis ir papasakokite, kodėl būtent jūsų grupė verta pakvietimo. Su laimingaisiais susisieksime registracijos formoje nurodytais kontaktais.

Registracija vyksta iki kovo 23 d., laimėtojus skelbsime kovo 24 d.

Vieną kartą pakvietimą gavusi grupė į nemokamus užsiėmimus pakartotinai nebus kviečiama.

Užsiėmimus ves Vilniaus etninės kultūros centro kultūrinės veiklos koordinatoriai.

_______
Renginys gali būti fotografuojamas ir filmuojamas, o užfiksuota medžiaga viešinama.