Kūrybinės keramikos dirbtuvės

web new photo 900x600Kviečiame į atviras keramikos dirbtuves balandį, kuriuose laukiami norintys susipažinti su įvairiomis keramikos technikomis, kurti, lipdyti, o vėliau ir glazūruoti savo dirbinius.

Balandžio mėnesį kūrybinės keramikos užsiėmimai vyks 5, 14, 19 ir 24 d. nuo 18 val. iki 19:30 val.

Užsiėmimus veda Vytautė – „tautės“ keramikos studijos rankos ir akys, nuo 2017 m. nesiskiriančios su moliu. Užaugusi pievų ir miškų apsuptyje, Vytautė nuolatos mokosi, atranda ir pažindinasi ne tik su keramikos galimybėmis, bet ir su gamta: augalais, kerpėmis, medžiais ir paukščiais, kurie įkvepia eksperimentuoti bei palikti gamtos pėdsaką molio gaminiuose. Šia savo patirtimi bei įkvėpimu keramikė mielai dalijasi ir su keramikos meno norinčiais išmokti dirbtuvių dalyviais.

Dėmesio! Vienas bilietas galioja vienam užsiėmimui, kurio metu galima arba nulipdyti, arba nuglazūruoti jau išdegtą kūrinį. Norint darbą ir nulipdyti, ir glazūruoti, reikalingi bent du užsiėmimai, tarp kurių būtų 10 dienų laikotarpis, per kurį dirbinys išdžiovinamas ir išdegamas.

Įsigytas renginio bilietas negrąžinamas ir nekeičiamas, nebent renginys atšaukiamas ar nukeliamas dėl organizatoriaus kaltės.

Renginys gali būti fotografuojamas ir filmuojamas, o užfiksuota medžiaga viešinama.

Bilietus galima įsigyti Paysera Tickets bilietų sistemoje.