Kviečiame laimėti nemokamą užsiėmimą komandai ETNO protmūšį

DSC 3592 mKviečiame Vilniaus 700-ąjį gimtadienį švęsti su etnokultūra ir dovanojame vilniečiams galimybę sudalyvauti ETNO protmūšyje, kuris vyks rugsėjo 20 d. 18 val. Vilniaus etninės kultūros centre.

Kiekvieną mėnesį vilniečių komandas kviečiame registruotis ir laimėti pakvietimus į nemokamus grupinius edukacinius užsiėmimus. Šių užsiėmimų metu išrinkti laimingieji susipažįsta su įvairiais lietuvių tradiciniais amatais bei  ir jaukiai praleidžia vakarą su artimaisiais, draugų kompanija ar kolegomis.

Šeštoji dovana sostinės jubiliejų švenčiantiems vilniečiams – ETNO protmūšis – tai smagus ir įtraukiantis žaidimas suaugusiesiems, norintiems gerai praleisti laiką ir pasitikrinti bei praplėsti savo žinias apie etninę kultūrą. Žaidimo dalyviai suskirstomi į komandas, kurios varžosi tarpusavyje, spręsdamos įvairias užduotis ir atsakinėdamos į teminius klausimus.

Kviečiame registruoti 10–15 asmenų draugų, kolegų ar bendraminčių grupę, užpildant registracijos formą. Pateikite reikiamus duomenis ir papasakokite, kodėl būtent jūsų grupę turėtume pakviesti į edukaciją. Su laimingaisiais susisieksime registracijos formoje nurodytais kontaktais.

Registracija vyksta iki rugsėjo 15 d., apie laimėjimą užsiregistravusioms komandoms pranešime rugsėjo 18 d.

Vieną kartą pakvietimą gavusi grupė į nemokamus užsiėmimus pakartotinai nėra kviečiama.

Užsiėmimus veda Vilniaus etninės kultūros centro kultūrinės veiklos koordinatoriai.


 Renginys gali būti fotografuojamas ir filmuojamas, o užfiksuota medžiaga viešinama.