Kviečiame į Užgavėnių kaukių dirbtuves

raganaArtėjant pačiai teatrališkiausiai metų šventei, raginame tinkamai pasiruošti ir pasigaminti pagrindinį jos atributą – Užgavėnių kaukę.

Užgavėnėms, turinčioms gilias tradicijas, visada būdavo atsakingai ruošiamasi, mat persirengėlių šėlionėse būtina pasižymėti išskirtinumu, kitoniškumu, įsikūnyti į baugų ar juokingą personažą ir, kad niekas nepažintų, paslėpti veidą po kauke.

Lietuviai Užgavėnių kaukes dažniausiai droždavo iš medžio, tačiau dėl ilgo gamybos proceso ilgainiui vis labiau prigijo kiti gamybos būdai ir priemonės: kailiai, popierius, kartonas bei kitos medžiagos.

Kviečiame dalyvių grupes registruotis į kaukių gaminimo užsiėmimus, kurių metu ant specialiai paruoštų kaukių muliažų papjė-mašė technika kiekvienas pasigamins po pasirinkto personažo kaukę (velnią, arklį, mešką, ožį ar kt.), kurią vėliau bus galima dekoruoti, naudojant dažus ar kitokias priemones. 

Užsiėmimo trukmė – 2 val.
Dalyvių skaičius – 20
Dalyvių amžius – IV klasių moksleiviai ir vyresni (užsiėmime dalyvaujantys moksleiviai turi atsinešti moksleivio pažymėjimą)
Užsiėmimo kaina vienam asmeniui – 4 Eur (priemonės, reikalingos kaukės gamybai, į kainą įskaičiuotos)
 

Norint dalyvauti užsiėmime būtina registracija. Registruotis ir užsiėmimo laiką suderinti galite susisiekę su kultūrinių veiklų koordinatore ir organizatore Vilma Žukauskiene telefonu (8 5) 212 2593 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. 

Užsiėmimų tvarkaraštis:

Sausio 22 d.
Sausio 24 d.
Sausio 27 d.
Sausio 31 d.
Vasario 10 d.
Vasario 12 d.
Vasario 14 d.
Vasario 17 d.
Vasario 21 d.