Kviečiame į sutartinių vakarus

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Visus norinčius išmokti giedoti sutartines, trokštančius pažinti disonansinių sąskambių harmoniją, vėl kviečiame į sutartinių giedojimo užsiėmimus. Net jei praėjusiais metais ir lankėte šias pamokas, maloniai prašome užsiregistruoti iš naujo.

Registracija čia.

Užsiėmimai vyks antradieniais 18 val. Vilniaus etninės kultūros centre (Pamėnkalnio g. 34). Pirmasis užsiėmimas – rugsėjo 17 dieną.

Vienos pamokos kaina – 5 Eur.

Užsiėmimus veda kultūrinių veiklų koordinatorė ir organizatorė Loreta Stoliarovienė.

Daugiau informacijos: tel. (8 5) 262 7737 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

Europos amatų dienos: šiaudinių sodų rišimas ir žvakių liejimas

EACD Logo RVB

Balandžio 5 d. 17.00. val. kviečiame dalyvauti Europos dailiųjų amatų dienų užsiėmimuose!

Vilniaus senamiesčio atnaujinimo agentūra drauge su Vilniaus dailiųjų amatų asociacija jau penktą kartą organizuoja 3 dienų tarptautinį renginį – Europos dailiųjų amatų dienas – prie kurio prisijungė ir Vilniaus etninės kultūros centras.

Siūlome dalyvauti šiaudinių sodų rišimo ir žvakių liejimo užsiėmimuose.

Sodų rišimo užsiėmimą ves tautodailininkė Marija Liugienė. Jo metu dalyviai susipažins su sodų rišimo tradicija, išmoks paruošti šiaudus, vėliau juos suverti į nedidelį sodelį.
Sodas – sakralią prasmę teikiantis mūsų protėvių palikimas, turėjęs ir iki šiol tebeturintis didelę reikšmę lietuvių liaudies papročiuose. Lietuviškasis šiaudinis sodas buvo rišamas vestuvėms, krikštynoms, per kalendorines šventes.

PlačiauEuropos amatų dienos: šiaudinių sodų rišimas ir žvakių liejimas

Vilnos vėlimo kursai

21793 472415762800673 923541636 n

Pavasariui įsibėgėjant kviečiame į vilnos vėlimo kursus, kuriuose išmoksite nuvelti vaikiškus aulinukus ir vilna apvelti lengvą šilko šalikėlį.
Užsiėmimai skirti pradedantiesiems, kurie veiklų metu galės susipažinti su  vilnos vėlimo technika, vilnos rūšimis, jos apdorojimo būdais.

PlačiauVilnos vėlimo kursai

Vilnos vėlimo kursai

Veltos riešinės smėlinės spalvosNors pavasaris jau ant nosies, turbūt, dar nevertėtų mojuoti lengvais šalikėliais ir vasarinėmis suknelėmis. Kad į pavasarį žengtumėte sveikai, šiltai ir stilingai, kviečiame dalyvauti pradedantiesiems skirtame dviejų užsiėmimų cikle, kurio dalyviai galės susipažinti su vilnos vėlimo technika, rūšimis, apdorojimo būdais, išmokti velti įvairius gaminius.

PlačiauVilnos vėlimo kursai