Kviečiame į sutartinių vakarus

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Visus norinčius išmokti giedoti sutartines, trokštančius pažinti disonansinių sąskambių harmoniją, kviečiame į sutartinių giedojimo užsiėmimus. Net jei praėjusiais metais ir lankėte šias pamokas, maloniai prašome užsiregistruoti iš naujo.

Registracija čia.

Užsiėmimai vykta antradieniais 18 val. Vilniaus etninės kultūros centre (Pamėnkalnio g. 34). Pirmasis užsiėmimas – rugsėjo 17 dieną.

Vienos pamokos kaina – 5 Eur.

Užsiėmimus veda kultūrinių veiklų koordinatorė ir organizatorė Greta Andriuškaitė.

Daugiau informacijos: tel. (8 5) 279 1287 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

Nemokamos keramikos dirbtuvės

Kviečiame į nemokamas keramikos dirbtuves. Iki pat metų galo vyksiantys keramikos vakarai kvies kūrybiškai praleisti laiką lipdant sau mielus molio dirbinius ir iš arčiau susipažinti su šiuo tradiciniu amatu bei įvairiomis jo technikomis.keramika

Užsiėmimui reikalingos priemonės bus suteikiamos.
Siekdami, kad užsiėmimuose sudalyvautų kuo daugiau besidominčių, kviečiame pasirinkti ir registruotis TIK į du pasirinktus keramikos vakarus su savaitės pertrauka. Pirmojo užsiėmimo metu nusilipdysite norimą dirbinį, paliktas ir išdžiūvęs jis bus išdegtas, tuomet kito užsiėmimo metu galėsite jį glazūruoti.

Artimiausi užsiėmimai vyks gruodžio 4 ir 18 d.
Visos vietos į šias keramikos dirbtuves jau užsipildė.


Trukmė: 1,5-2 val.
Dalyvių amžius: 12 +
Užsiėmimai nemokami.

Detalesnė informacija el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir tel. 8 5 279 1287

Nemokamus užsiėmimus dovanoja Vilniaus miesto savivaldybė.

Kviečiame mokytis vėlimo

Ruduo vis labiau primena apie šiltus apdarus, kurių gali prireikti šaltuoju metų laiku. Vėl kviečiame į vilnos vėlimo kursus, kuriuose išmoksite nuvelti tris netrukus praversiančius aksesuarus – pirštines, šaliką ir kepurę. Užsiėmimai skirti pradedantiesiems, kurie veiklų metu galės susipažinti su vilnos vėlimo technika, vilnos rūšimis, jos apdorojimo būdais, dekoravimo galimybėmis.

vilnoskursai

PlačiauKviečiame mokytis vėlimo

Juostų vijimo mokymai

 

Kviečiame iš arčiau susipažinti su vienu seniausių būdų audžiamomis – vytinėmis – juostomis. Senovėje atlikusios labiau praktinę funkciją, taip pat buvusios aprangos ir buities puošybos detalėmis, pastaruoju metu vytinės juostos sulaukia daug dėmesio, yra naujai interpretuojama ir pritaikoma detalė. Nors šis senas audimo būdas pažįstamas ir sutinkamas visame pasaulyje, tačiau kiekviename krašte vyrauja skirtingos spalvos bei tam regionui būdingi simboliai.rsz pynimai kankles 31

PlačiauJuostų vijimo mokymai