Mokymai nematerialaus kultūros paveldo puoselėtojams II dalis

Senas autobusasTęsiame mokymų ciklą nematerialaus kultūros paveldo puoselėtojams. Gruodžio 3-ąją kviečiame dalyvauti 8 akad. val. trukmės antrojoje mokymų dalyje, kurioje bus pristatomos vietinės ir tarptautinės projektinio finansavimo galimybės, kultūros komunikacijos strategijos ir principai bei dalinamasi gerąja patirtimi.

Mokymus nematerialaus kultūros paveldo puoselėtojams sudaro 3 dalys, kiekvienoje jų – paskaitos apie kultūros vadybą, juridinių asmenų veiklos galimybes, viešinimo ir bendradarbiavimo galimybes, kultūros projektų paraiškas ir gerąsias nematerialaus kultūros paveldo įveiklinimo patirtis Lietuvoje ir užsienyje.

Seminaras skirtas kultūros ir švietimo įstaigų vadovams ir darbuotojams, kultūros organizacijų kūrėjams, folkloro ansamblių vadovams ir dalyviams, etninės kultūros ir nematerialaus kultūros paveldo puoselėtojams.
Dalyviams bus išduodami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Išsami mokymų programa bus paskelbta jau netrukus.

Seminare galima dalyvauti gyvai (Vilniaus Mokytojų namų Baltojoje salėje, Vilniaus g. 39) arba stebėti transliaciją nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje.

Bilietais į seminarą galite įsigyti Paysera Tickets bilietų sistemoje.

Jei už bilietą mokėsite ne patys, o įstaiga, ir jums reikalinga išankstinė sąskaita, užpildę pirkėjo duomenis mokėjimo žingsnyje pasirinkite pirkėjo tipą – „juridinis asmuo“. Jūsų nurodytai įstaigai bus išrašyta sąskaita už bilietą.