ETNO paskaita | Kultūra kalboje. Etnolingvistinis požiūris į Šalčininkų kultūremas

etno paskaitapamazintaBalandžio 21 dieną 18 val. kviečiame į pirmąjį naujo ETNO paskaitų ciklo susitikimą „Kultūra kalboje.Etnolingvistinis požiūris į Šalčininkų kultūremas“, kuriame Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto, Vilniaus universiteto ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Etnologijos krypties doktorantė Violeta Švaikovskaja kalbės apie Šalčininkų rajoną, pasižymintį išskirtine kalbine ir kultūrine įvairove.

Plačiau

Mokymai nematerialaus kultūros paveldo puoselėtojams II dalis

Senas autobusasTęsiame mokymų ciklą nematerialaus kultūros paveldo puoselėtojams. Gruodžio 3-ąją kviečiame dalyvauti 8 akad. val. trukmės antrojoje mokymų dalyje, kurioje bus pristatomos vietinės ir tarptautinės projektinio finansavimo galimybės, kultūros komunikacijos strategijos ir principai bei dalinamasi gerąja patirtimi.

Plačiau

Rudens šventės. Kvalifikacijos tobulinimo seminaras

Saka su rudeniniais lapais zaliame foneSpalio 18–19 d. kviečiame dalyvauti 12 akad. val. trukmės seminare „Rudens šventės“, kuris yra Vilniaus etninės kultūros centro inicijuojamos kvalifikacijos tobulinimo programos „Kalendorinės lietuvių šventės“ dalis.

Plačiau