Skelbiamas Užgavėnių kaukių konkursas

Kaukių konkursas 3x2Artėjant teatrališkiausiai metų šventei skelbiame Užgavėnių kaukių konkursą!

Kaukės šiandien yra tapusios kiekvieno piliečio neatsiejamu atributu, tačiau per Užgavėnes kviečiame pasipuošti ne kasdiene, o šventine kauke, kuri atbaidytų ne tik virusus, bet ir visas žiemos negandas.

Šiuo tikslu kviečiame susikurti originalią Užgavėnių-apsauginę veido kaukę, kuri apsaugotų veidą ir atspindėtų Užgavėnių tradicinius personažus. Kaukė gali būti pasiūta iš įvairių medžiagų, tvirtinama guma, raišteliais ar kitomis pasirinktomis priemonėmis, ji turi atitikti saugumo reikalavimus, nesmukti nuo veido.

Konkurse kviečiami dalyvauti tiek vaikai, tiek ir suaugę Vilniaus miesto gyventojai. Dalyvių darbus vertins organizatorių sudaryta komisija, kuri atsižvelgs į temos atskleidimą, originalumą, saugumo reikalavimų atitikimą. Kaukių nuotraukos konkursui siunčiamos nuo sausio 19 iki vasario 8 d., o nugalėtojai bus skelbiami vasario 16 d. Visi dalyviai gaus padėkos raštus, o laureatai bus apdovanoti prizais.

Susipažinkite su Užgavėnių kaukių konkurso nuostatais.

Konkurso dalyviai pildo šią paraiškos formą.

Dėl papildomos informacijos kreiptis į konkurso koordinatorę Justę Šalengienę el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., arba telefonu 867707145.