ETNO mokyklėlė | Piemenėlių šventė

piemeneliu sventeGegužės 21 d. 11 val., Sekminių rytą, kviečiame pabusti kuo anksčiau! Pramigusį piemenėlį visi vadindavo tinginėliu arba spirgučiu, tad būkite ankstyvais paukšteliais.
Gaiviu vandenėliu atgaivinkite veidelius ir skubėkite į ETNO mokylėlę, kurioje švęsime Piemenėlių šventę!

ETNO mokyklėlė – tai kartą per mėnesį vykstantis renginys 4–6 metų vaikams, skirtas iš arčiau pažinti etninę kultūrą ir turiningai praleisti laiką. Jo metu vaikų laukia žaidimai, įvairūs kūrybiniai ir edukaciniai užsiėmimai, kurie padės ETNO mokyklėlės dalyviams geriau pažinti tradicinius amatus, lietuvių etninį pasaulėvaizdį ir folklorą.

Plačiau

ETNO mokyklėlė | Sugrįžtantys paukščiai

Vaikai žaidžia, susikibę rankomis ir suformavę grandinėlęŠiemet sugrįžusi ETNO mokyklėlė kviečia 4–6 metų mažylius į antrąjį susitikimą! Vasarį užsiėmime „Velniukų fiesta“ šėlę ir žiemą išvarę, kovo 19 d. 11 val. vaikai vėl susirinks, šįkart – pasitikti sugrįžtančių paukščių.

Plačiau

ETNO vaikams. Molio paukšteliai

Berniukas vienoje rankoje laiko kočėlą, o kita pjausto iškočiotą molio gabalėlįArtėjant 40-ies paukščių dienai, kai į Lietuvą iš svečių šalių po žiemos sugrįžta tuntai sparnuočių, kviečiame vaikus gaminti keramikinius paukštelius. Kovo 7 d. 18 val. vyks užsiėmimas „ETNO vaikams“, kurio dalyviai susipažins su įvairiais paukščiais ir gamins molinius paukštelius. Parsinešę dirbinius namo, vaikai galės jais papuošti namuose pamerktas išsprogusių pumpurų šakeles.

Plačiau