Kviečiame Ukrainos vaikus dalyvauti renginiuose nemokamai

DSC 3100 mažBalandžio mėnesį Vilniaus etninės kultūros centre vyks keletas vaikams skirtų renginių, į kuriuos kviečiame ir nuo karo Ukrainoje pabėgusių šeimų vaikus.

Balandžio 6 d. 18 val. vyks renginys „ETNO vaikams. Velykiniai papuošimai“, kurio dalyviai galės susipažinti su Velykų tradicijomis ir simboliais bei pasigaminti puošmeną – margutį arba kiškutį – iš gamtinės medžiagos: samanų, žolynų ir kitokių natūralių gėrybių.

Balandžio 9 d. 10–13 val. šeštadieninėje „ETNO mokyklėlėje“ vaikai susipažins su siuvimo amatu – išmoks pagrindinių dygsnių ir įgyvendins kūrybinį Velykų tematikos darbelį. Antrojoje mokyklėlės dalyje vaikų lauks muzikinis folkloras ir judrūs lietuvių liaudies žaidimai.

Balandžio 19–22 dienomis kviečiame turiningai praleisti pavasario atostogas dienos stovykloje „Atostogos su etnine kultūra“, kurios programoje – įvairūs kūrybiniai užsiėmimai, ekskursijos, pažintis su tradiciniais amatais, edukaciniai žaidimai ir kitos pramogos, padėsiančios geriau pažinti mūsų etninę kultūrą.

Visuose šiuose renginiuose Ukrainos vaikus kviečiame dalyvauti nemokamai. Dėl tokios galimybės prašome kreiptis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..