Kviečiame vaikus vasarą atostogauti su etnine kultūra!

 C7A4607Vilniaus etninės kultūros centras organizuoja vasaros stovyklą „Atostogos su etnine kultūra“ Vilniaus miesto 7–10 m. amžiaus vaikams.

Stovyklos programoje – įvairūs kūrybiniai užsiėmimai, išvykos, pažintys su amatininkais, edukaciniai žaidimai ir kitos pramogos, padėsiančios geriau pažinti mūsų etninę kultūrą.

Edukacinių veiklų metu bus liejamos žvakės, gaminami keramikos ir veltinio dirbiniai, vyks tradicinio muzikavimo užsiėmimai. Stovyklos dalyviai lankysis Vilniaus meduolių kepyklėlėje, Nacionaliniame muziejuje, Saugomų teritorijų tarnybos lankytojų centre, Sapiegų dvaro parke, Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje.

Stovykla vyks šių metų birželio 13–17 d. (I pamaina) ir birželio 27 d. – liepos 1 d. (II pamaina) Vilniaus etninės kultūros centre (Pamėnkalnio g. 34).

Stovyklos dalyvių amžius 7–10 m. Grupę sudaro 20 vaikų.
Laikas – nuo 10 iki 17 val.
 
Visos stovyklos kaina – 100 Eur
Į kainą įskaičiuota: užsiėmimai, ekskursijos ir edukacijos, pietūs ir pavakariai. Į kainą neįskaičiuoti viešojo transporto bilietai (reikalingi 2 bilietai).
 
REGISTRACIJA
 
 

Dėl išsamesnės informacijos kreiptis į koordinatorę Justę Šalengienę: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba (8 5) 279 1749.

Stovyklą dalinai finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.