„ETNO vaikams“ dirbtuvėse kalėdinių dekoracijų samanų gamyba

Eglutė iš samanų su raudonais karoliukaisGruodžio 8 d. 18 val. kviečiame į užsiėmimą „ETNO vaikams“. Jo metu iš gaivių samanų ir kitų augalinių medžiagų mažieji gamins dailias kalėdines namų dekoracijas – eglutes ar kitokias figūrėles.

Kiekvieno gruodžio pradžioje, kai iki Kalėdų lieka tiek nedaug, ne vienas mūsų vis dažniau pasvajojame apie šventinę nuotaiką sukuriančią Kalėdų eglutę ar kvapnią žaliaskarės šaką. Tačiau tikėtina, kad tik prasidėjus adventui į namus parsinešta eglutė dar iki Kalėdų ant grindų pabers spyglius. Vis dėlto yra puikus būdas susikurti šventinę nuotaiką ir eglutę pasipuošti dar gruodžio pradžioje, o gal net atrasti tvaresnį tradicinės eglutės pakaitalą.

Gruodžio 8 d. vyksiančiio užsiėmimo „ETNO vaikams“ metu mažieji eglutes galės pasigaminti iš samanų. Norintys su meistrės pagalba galės kurti ir kitokias figūrėles.

Užsiėmime laukiame vaikų nuo 6 m. Tėveliai, seneliai, globėjai gali nemokamai dalyvauti užsiėmime ir pagelbėti mažiesiems. Norėdami gaminti eglutes ir patys, tėveliai turėtų įsigyti bilietą ir vaikui, ir sau.

Dirbtuves ves tautodailininkė Jurgita Treinytė – gausybės amatų meistrė, rišanti šiaudinius sodus ir žaisliukus, pinanti advento vainikus, kurianti verbas, žolynukus, margučius ir karpinius.

Bilietus galima įsigyti Paysera Tickets sistemoje.