Vilnius 700: „ETNO vaikams“ keramikos užsiėmimas „Mano Vilnius“

Molinis vilkasPrasidėjus Vilniaus miesto 700-ajam gimtadieniui, kviečiame į išskirtinį edukacijų ciklo „ETNO vaikams“ užsiėmimą. Sausio 10 d. 18 val. etnologė Justė Šalengienė kvies vaikus pavirsti mažaisiais kunigaikščiais ir tapti Vilniaus kūrėjais.

Užsiėmimo dalyviai klausysis įvairių Vilniaus miesto legendų, dalinsis įspūdžiais, o labiausiai patikusius siužetus, istorinius objektus pavaizduos molio dirbiniuose. Savo kūrinius mažieji galės neštis namo išsyk ar palikti išdegti ir atsiimti vėliau.

Keramika – nuostabus amatas, suteikiantis galimybę kurti, keisti, transformuoti. Tai puiki erdvė vaiko vaizduotei, jausmams ir kūrybiškumui skleistis. Lipdant molį lavėja konstravimo įgūdžiai, erdvinis mąstymas. Pats molio minkymas atpalaiduoja, lavina sensorinį mąstymą, skatina vaizdinių kūrimą, aktyvina abu smegenų pusrutulius.

ETNO vaikams – tai kartą per mėnesį Vilniaus etninės kultūros centre vykstantys edukaciniai užsiėmimai vaikams, skirti iš arčiau pažinti etninę kultūrą, įvairius amatus ir turiningai praleisti laiką.
Užsiėmime laukiame vaikų nuo 6 m. Tėveliai, seneliai, globėjai gali nemokamai dalyvauti užsiėmime ir pagelbėti mažiesiems. Norėdami molį lipdyti ir patys, tėveliai turėtų įsigyti bilietą ir vaikui, ir sau.

Šis renginys yra Vilnius 700 programos dalis.

Bilietus galima įsigyti Paysera Tickets bilietų sistemoje.