ETNO vaikams | Užgavėnių kaukės

Vaikas su Užgavėnių kaukeKad jau žiema nelabai vykusi, minkštomis sniego pusnimis nedžiuginanti, tad nėra ko jai daugiau pas mus beužsibūti. Laikas puoštis spalvingomis kaukėmis ir vyti žiemą iš kiemo! Vasario 9 d. 18 val. mažuosius kviečiame į užsiėmimą „ETNO vaikams“, kurio metu papjė mašė technika gaminsime Užgavėnių kaukes.

Užgavėnėms, turinčioms gilias tradicijas, visada būdavo atsakingai ruošiamasi, mat persirengėlių šėlionėse būtina išsiskirti iš kitų, įkūnyti baugų ar juokingą personažą ir kaip reikiant pasistengti varant žiemą iš kiemo. Įprastai Užgavėnių kaukės drožiamos iš medžio, tačiau taikomi ir kiti gamybos būdai, pasitelkiant įvairiausias medžiagas: kailius, medžio tošį, popierių, kartoną ir kt.

Užsiėmimo „ETNO vaikams“ dalyviai, išsirinkę sau mieliausią tradicinį personažą (velnią, mešką, ožį, arklį ar kt.) ir jo muliažą, pasigamins po Užgavėnių kaukę papjė mašė technika. Po kelių dienų, kaukėms išdžiūvus, vaikai jas galės parsinešti namo ir nudažyti ar kitaip dekoruoti.

Užsiėmime laukiame 7–12 m. amžiaus vaikų. Tėveliai, seneliai, globėjai gali nemokamai dalyvauti užsiėmime ir pagelbėti kaukes gaminantiems vaikams.

Bilietus galima įsigyti Paysera Tickets bilietų sistemoje.

 

 

Renginys gali būti fotografuojamas ir filmuojamas, o užfiksuota medžiaga viešinama.