ETNO VAIKAMS. Žaidžiame stalo žaidimą „Baltų raštai“ 2018 balandis

 

Balandžio 14 d. 12.00 val. kviečiame vaikus žaisti stalo žaidimą „Baltų raštai“.rsz baltrast

Metų pradžioje rengtas renginys sulaukė didelio susidomėjimo, todėl nenuostabu, kad norime surengti ir dar vieną edukacinio stalo žaidimo „Baltų raštai“ turnyrą.

Stalo žaidimas, kurį išleido Vilniaus etninės kultūros centras, yra puiki galimybė prisiliesti prie mūsų kultūros tradicijos – pažinti baltų simbolius bei suprasti jų reikšmę. Žaidimas buvo sukurtas populiaraus pasaulyje stalo žaidimo „Domino“ pagrindu, tačiau įprastai žaidimo kaladėlėse esančius taškelius naujai išleistame žaidime pakeitė tradiciniai baltų simboliai.

 

Renginys nemokamas, dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija.

Dalyvių amžius: 6 +

REGISTRACIJA: https://goo.gl/forms/bgevuk0Lp8P1Plqr1

Renginyje kviečiame dalyvauti tik vaikus.

 

Daugiau apie šį ir kitus Vilniaus etninės kultūros centro leidinius: http://www.etno.lt/visi-leidiniai

Detalesnė informacija el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. 8 5 279 1287 arba www.etno.lt

 

---
ETNO vaikams – tai vieta, kur susitinka vaikai, kurie nori turiningai praleisti popietes. Čia laukiami ne tik vaikai nuo 6 metų amžiaus, tačiau ir jų tėveliai. Užsiėmimų metu dalyviai ne tik susipažindinami su etnine kultūra, bet ir kviečiami iš arčiau pažvelgti į tradicinės kultūros įvairovę, jos interpretacijos galimybes, atranda vietos etninei kultūrai savo kasdienėje veikloje, puoselėja jos tęstinumą bei meilę jai.