Kviečiame mokinius lankyti tradicinės kultūros būrelį

 

rsz zvakes 32Nuo spalio 2 d. kviečiame pradinių klasių mokinius lankyti neformaliojo švietimo programą „Etnokultūros studija“.
Būrelyje laukiame vaikų, kurie nori ne tik susipažinti su tradicine kultūra, bet ir linksmai praleisti  popietes su bendraamžiais. 

Šio būrelio metu vaikai turės galimybę išmokti tradicinių lietuvių liaudies dainų, ratelių, žaidimų, taip pat susipažins su tradiciniais amatais, galės patys pasigaminti įvairių dirbinių. Būrelio metu veiklas veda ne tik Vilniaus etninės kultūros centro darbuotojai, tačiau ir kviestiniai lektoriai, dažnos išvykos į muziejus ar kitų centrų edukacines programas.

Užsiėmimai vyks Vilniaus etninės kultūros centre (Pamėnkalnio g. 34), kiekvieną antradienį 16 val. Užsiėmimo trukmė – 1,5 val.

Tikimasi, kad kaip ir kasmet programa bus akredituota Vilniaus miesto savivaldybės, todėl užsiėmimai bus finansuojami neformaliojo vaikų švietimo krepšelio lėšomis (15 EUR). Papildomai mokėti nieko nereikės.

Pageidaujantys programoje gali dalyvauti ir savo lėšomis.

Norintys registruotis, turėtų užpildyti elektroninę registracijos formą (registracija vyksta iki rugsėjo 24 d.): REGISTRACIJA


Smulkiau apie numatomas  būrelio veiklas skaitykite čia.