Registracija į vaikų dienos stovyklą!

stovykla

Kaip ir kiekvienais metais kviečiame vaikus į dienos stovyklą „Vasara su tradicine kultūra“!

 

Šių metų stovyklos pagrindinis tikslas – supažindinti vaikus su tradiciniais amatais ir gamta, todėl kiekviena stovyklos diena suskirstyta į dvi pagrindines dalis – edukacinius užsiėmimus bei išvykas, susijusias su stovyklos tema.

Pirmojoje dienos pusėje vaikai mokysis vieno iš amatų (knygrišybos, odininkystės, keramikos ar kt.), dalyvaus linksmuose muzikiniuose užsiėmimuose (žais liaudies žaidimus, susipažins su tradiciniais liaudies instrumentais). Po pietų laukia įdomios ekskursijos ir išvykos į muziejus ar kitas lankytinas vietas. Planuojama, kad stovyklautojai aplankys Senųjų amatų dirbtuves, Pavilnių regioninį parką ir kitus kultūrinius centrus, mokysis pažinti gamtą, ją tyrinėti. 

Paskutinę stovyklos dieną numatoma visos dienos išvyka į Anykščius – ten vaikų laukia edukacinė programa, žaidimai, Arklio muziejaus ir lajų tako lankymas.

Išsami programa bus atsiųsta tėvams prieš prasidedant stovyklai.

Stovyklos metu numatytas maitinimas du kartus per dieną – pietūs ir pavakariai.

Registracija į stovyklą.

Stovykla vyks liepos 29 – rugpjūčio 2 dienomis
Dalyvių amžius – 7–12 m.

Stovyklos dienotvarkė:

10.00-11.30     Ryto žaidimai, tradicinių amatų užsiėmimas

11.30-13.00     Edukacinis užsiėmimas (muzikiniai ar kt. edukaciniai užsiėmimai)

13.00-14.00     Pietūs

14.00-16.00     Išvykos (muziejų, parkų lankymas, aktyvi veikla)

16.00-17.00     Dienos apibendrinimas, refleksija, grįžimas namo

Stovyklos kaina: 70 eurų
Į kainą įskaičiuota: užsiėmimai, ekskursijų ir edukacijų lankymas, pietūs ir pavakariai. Į kainą neįskaičiuoti viešojo transporto bilietai (numatoma, kad vienam vaikui turėtų prireikti 6 bilietų).

Dėl išsamesnės informacijos kreiptis į : (+370 5) 279 1287 arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.