ETNO vaikams. Šiaudinio arkliuko rišimas

ASAJ9975Įsibėgėjus rudeniui, kviečiame vaikus į arkliukų gaminimo dirbtuves, kuriose pasitelksime vasarą surinktas gamtos dovanas – pievų žolynus ir šiaudus.

Šį ETNO vaikams užsiėmimą ves tautodailininkė Viktorija Bitinaitė-Stankevičienė, kurianti skulptūras, verbas, dekoracijas ir kitokius dirbinius iš natūralių medžiagų. Žolės šiai kūrėjai – tai meditacija ir savirealizacija. Jai patinka liesti, čiupinėti, įžvelgti faktūras, spalvas. Dirbtuvių dalyvius ji pamokys, kaip iš šiaudų ir kitokių žolynų surišti arkliuką. Kiekvienas galės parsinešti po šiltą, pievomis kvepiantį rankų darbo kūrinėlį.

Užsiėmimas vyks spalio 1 d. 17.30 val.

Dalyvių amžius – 6+
Užsiėmimo kaina vienam asmeniui – 6 Eur

Vietų skaičius ribotas, tad reikalinga išankstinė registracija.


ETNO vaikams – tai vieta, kur susitinka vaikai, norintys turiningai praleisti popietes. Čia laukiami ne tik vaikai nuo 6 metų amžiaus, tačiau ir jų tėveliai. Užsiėmimų metu dalyviai supažindinami su etnine kultūra ir kviečiami iš arčiau pažvelgti į tradicinės kultūros įvairovę bei jos interpretacijos galimybes. Tokiu būdu šeimos atranda vietos etninei kultūrai savo kasdieniame gyvenime ir puoselėja jos tęstinumą bei meilę tradicijoms.