Lipdau pasaką. Dirbtuvės vaikams

Lipdau pasaką 3x2Sausio 18 d. 18 val. kviečiame vaikus į dirbtuves, kurių metu dalyviai kurs molio dirbinius, paremtus lietuvių liaudies pasakų siužetais.

Užsiėmimo metu apjungiamos dvi sritys: pasakos, kurios vaikui suprantama kalba perteikia mūsų kultūros vertybes, praplečia pasaulio suvokimą – kitaip tariant, suteikia taip reikalingų šio amžiaus vaikams žinių apie pasaulį, ir keramika, kurios pagalba vaikas gali išreikšti savo suvokimą.

Lipdymas iš molio leidžia sukurti kažką iš beformės masės, ją transformuojant. Tai yra puiki medžiaga, suteikianti galimybę skleistis vaiko vaizduotei, jausmams ir kūrybiškumui. Lipdant molio dirbinius taip pat lavėja ir konstravimo įgūdžiai, erdvinis mąstymas. Pats molio minkymas atpalaiduoja, lavina sensorinį mąstymą, skatina vaizdinių kūrimą, aktyvina abu smegenų pusrutulius.

Dirbtuvių metu nulipdytus kūrinius vaikai galės pasiimti su savimi iš karto arba palikti ir kiek vėliau atsiimti jau išdegtus keramikos dirbinius.

Dirbtuvių dalyvių amžius 6–12 m.

Renginyje vaikai gali dalyvauti savarankiškai arba su suaugusiuoju. Vyresniems nei 16 m. asmenims būtina turėti Galimybių pasą ar jį atitinkantį dokumentą.

Bilietus įsigyti galima čia: