ETNO mokyklėlė | Sugrįžtantys paukščiai

Vaikai žaidžia, susikibę rankomis ir suformavę grandinėlęŠiemet sugrįžusi ETNO mokyklėlė kviečia 4–6 metų mažylius į antrąjį susitikimą! Vasarį užsiėmime „Velniukų fiesta“ šėlę ir žiemą išvarę, kovo 19 d. 11 val. vaikai vėl susirinks, šįkart – pasitikti sugrįžtančių paukščių.

Plačiau

ETNO vaikams. Molio paukšteliai

Berniukas vienoje rankoje laiko kočėlą, o kita pjausto iškočiotą molio gabalėlįArtėjant 40-ies paukščių dienai, kai į Lietuvą iš svečių šalių po žiemos sugrįžta tuntai sparnuočių, kviečiame vaikus gaminti keramikinius paukštelius. Kovo 7 d. 18 val. vyks užsiėmimas „ETNO vaikams“, kurio dalyviai susipažins su įvairiais paukščiais ir gamins molinius paukštelius. Parsinešę dirbinius namo, vaikai galės jais papuošti namuose pamerktas išsprogusių pumpurų šakeles.

Plačiau

ETNO vaikams | Užgavėnių kaukės

Vaikas su Užgavėnių kaukeKad jau žiema nelabai vykusi, minkštomis sniego pusnimis nedžiuginanti, tad nėra ko jai daugiau pas mus beužsibūti. Laikas puoštis spalvingomis kaukėmis ir vyti žiemą iš kiemo! Vasario 9 d. 18 val. mažuosius kviečiame į užsiėmimą „ETNO vaikams“, kurio metu papjė mašė technika gaminsime Užgavėnių kaukes.

Plačiau