Vilniaus moksleiviai dalyvaus akcijoje „Žvakutė ant užmiršto kapo“

IMGP4406Kasmet, artėjant Vėlinėms, kartu su Vilniaus moksleiviais įgyvendiname akciją „Žvakutė ant užmiršto kapo“, kurios tikslas – sutvarkyti kapus ir pagerbti mirusiuosius, uždegant žvakes Karveliškių kapinių Beglobių kalnelyje.

Čia stovi Vilniaus etninės kultūros centro iniciatyva pastatyti kryžiai ir koplytstulpis, tad Beglobių kalnelis tapo vieta, kurią vis dažniau aplanko praeiviai ir padeda gėlių ar uždega žvakę čia palaidotiems nepažįstamiesiems.

Akcijoje dalyvaujantys moksleiviai ne tik sutvarko Beglobių kalnelio aplinką, bet ir susipažįsta su Vėlinių tradicijomis. Praėjusių metų renginio akimirkas galima pamatyti nuotraukų galerijoje.

Šiemet Karveliškių kapines lankysime spalio 28 d. 14:30 val. Visus, norinčius prisidėti prie šios akcijos, kviečiame atvykti savarankiškai, prieš tai užsiregistravus el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Akcijoje dalyvaujantys moksleiviai už savanorišką veiklą gaus socialinių-pilietinių valandų pažymas.

Dėkojame mūsų iniciatyvą remiančiai UAB „Brolimo“!