Advento kalendorius 2022

Advento kalendoriusPradedame išankstinę prekybą jūsų nekantriai lauktais advento kalendoriais! Paskubėkite įsigyti savąją kalėdinių papročių, užduočių ir siurprizų visai šeimai kupiną dėžutę.

Vilniaus etninės kultūros centro advento kalendorius skirtas norintiems prasmingai skaičiuoti dienas iki Kalėdų. Šis leidinys – papročių ir tautosakos įkvėptas palydovas laukiantiems žiemos švenčių.

Aukso eglute dabintas kalendorius sudarytas iš 28 dėžučių, kurių kiekvienoje slepiasi vis kitokia staigmena. Kasdien atverdami po dėžutę, sužinosite apie kalėdinius papročius, pasinersite į lietuvių tautosakos lobynus, pasitikrinsite žinias spręsdami galvosūkius ar pamiklinsite rankas gamindami tautodailės dirbinius. Visa tai dar papildys žymių žmonių linkėjimai, žinios apie gamtą ir naudingi patarimai bei saldžios dovanėlės.

Kiekvienoje dėžutėje esantis laiškas supažindins su dienos tema ar kalendoriaus turiniu. Čia taip pat rasite nuorodą, QR kodą ar instrukciją bei reikalingas priemones dienos užduočiai atlikti.

Kalendoriaus pirkėjus magiškieji siuntiniai pasieks prieš pat adventą – lapkričio 16–25 d.

Jaukaus ir stebuklų kupino švenčių laukimo su Vilniaus etninės kultūros centro advento kalendoriumi!

Kalendoriaus matmenys – 155 × 120 × 440 mm.

40,00€