Stalo žaidimas „Kon saka“ (Išparduota)

KON SAKA stalo žaidimas

„Kon saka?“ tai pirmasis tarmių žaidimas Lietuvoje. Tarmė yra vienas reikšmingiausių kultūrinių elementų, skiriantis vieną etnografinę sritį nuo kitos ir konstruojantis etnografinį tapatumą. Dėl to Vilniaus etninės kultūros centras nusprendė parengti ir išleisti pirmąjį Lietuvoje edukacinį tarmių žaidimą.

Žaidimą sudaro žaidimo lenta (joje vaizduojamas Lietuvos žemėlapis su išskirtais penkiais Lietuvos etnografiniais regionais ir jų centrais), 5 ėjimo figūrėlės, 300 žaidimo kortų su 900 tarminių žodžių iš keturių Lietuvos etnografinių regionų ir lankstinukas su pagrindine informacija bei taisyklėmis. Žaidimo pakuotė išsiskirtinė ne kartoninė dėžutė, kaip įprasta, o lininis maišelis.

Tarmių žaidimas „Kon saka?“ bemaž neturi amžiaus apribojimų. Jį žaisti gali visi, kas jau moka skaityti, geba savarankiškai sudaryti sakinius ir asociatyviai mąstyti. Todėl žaidimas yra atviras visiems ir gali būti naudojamas mokyklose pamokų ir užklasinės veiklos metu, taip pat kitose kultūros, švietimo įstaigose, įvairiose laisvalaikio leidimo vietose ar šeimoje. Šis žaidimas būtų puiki dovana jūsų artimiesiems ar verslo partneriams.

 

Sudarytojos: Eglė Vaisėtaitė ir Justė Michailinaitė
Dizainerė – Justė Brukštutė

Projektą rėmė Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė.

Išleido Vilniaus etninės kultūros centras, 2013.

 

Išparduota

Visus leidinius galima įsigyti Vilniaus etninės kultūros centre (Pamėnkalnio g. 34, Vilnius) arba prekybos renginių metu.

VEKC      LKT Logotipasskaidrus VILNIUS RED skaidrus