Advento kalendorius (išparduota)

Adv Kalend Visual v03 BE LOGO mažŠis leidinys – tai papročių ir tautosakos įkvėptas kalendorius, skirtas norintiems prasmingai praleisti advento laikotarpį ir skaičiuoti iki Kalėdų likusias dienas. Jo turinys pritaikytas tiek vaikams, tiek ir suaugusiems, tad labiausiai tinkamas švenčių laukimo džiaugsmu besidalijančioms šeimoms.

Kalendorius sudarytas iš 27 dėžučių, kurių kiekvienoje slepiasi vis kitokia staigmena. Nuo lapkričio 28 d. kasdien atverdami po dėžutę, sužinosite apie kalėdinius papročius, pasinersite į lietuvių tautosakos lobynus, pasitikrinsite žinias spręsdami galvosūkius ar pamiklinsite rankas, gamindami tautodailės dirbinius.

Kiekvienoje dėžutėje esanti kortelė supažindins su tos dienos tema ir kalendoriaus turiniu. Čia taip pat rasite laišką su tekstu, nuoroda, QR kodu ar instrukcija bei reikalingas priemones dienos užduočiai atlikti.

Kalendoriaus matmenys – 152 × 112 × 422 mm.

Dėmesio! Šiuo metu vykdomi išankstiniai kalendoriaus užsakymai, kurie bus pristatyti lapkričio 23–26 dienomis.

Kalendorių užsisakantiems vilniečiams rekomenduojame vietoje pristatymo rinktis prekių atsiėmimą patiems, kad išvengtume galimo vėlavimo dėl prieššventiniu laikotarpiu išaugančių siuntų srautų.

Advento kalendorių kiekis ribotas.


Išleido Vilniaus etninės kultūros centras, 2021