Užsakymo apmokėjimas

5. Užsakymo apmokėjimo būdai ir terminai 

5.1. Pardavėjas leidžia Pirkėjui pasirinkti įvairius mokėjimo būdus. 

5.2. Atitinkamu metu galimi mokėjimo būdai pateikiami Internetinės parduotuvės svetainės nuorodoje „Atsiskaitymo būdai“. Galimų mokėjimo būdų pasirinkimas gali priklausyti nuo Kliento pasirinkto pristatymo būdo. 

5.3. Atsiskaitymai elektroniniu būdu ir mokėjimo kortele vykdomi Pirkėjo pasirinkimu per įgaliotus paslaugų teikėjus.  

5.4. Pasirinkus mokėjimą internetu per internetinių mokėjimų platformą „Paysera“, skaitmeniniai užsakymo duomenys užšifruojami ir perduodami mokėjimo paslaugų teikėjui, kad būtų suformuotas elektroninis mokėjimas, o jį patvirtinus, į Elektroninės parduotuvės sistemą sugrąžinami duomenys apie užsakymo apmokėjimą. Sėkmingai apmokėjus užsakymą, pažymima Užsakymo būsena „Patvirtintas“ ir Pirkėjui išsiunčiamas tai patvirtinantis laiškas. Šiam mokėjimo būdui taikoma 1,2% priemoka užsakymo sumai įskaičiuojama į galutinę užsakymo sumą.
Pirkėjui nutraukus mokėjimą ar įsivėlus duomenų perdavimo klaidai, Užsakymo būsena pažymima „Neapmokėtas“. Tokiu atveju Pirkėjas turi susisiekti su Pardavėju ir atšaukti Užsakymą arba apmokėti užsakymą pavedimu (žr. 5.5 punktą).

5.5. Pasirinkus mokėjimą banko pavedimu, Pirkėjas savarankiškai sau patogiu būdu (elektroninės bankininkystės sistemoje, banko skyriuje ar kt.) suformuoja mokėjimo nurodymą pagal nurodytą Pardavėjo informaciją:

Gavėjas: Vilniaus etninės kultūros centras
Sąskaitos numeris: LT81 7044 0600 0150 3013 (SEB bankas)
Įmonės (gavėjo) kodas: 188208831
Suma: (žr. "Viso" užsakymo lentelės paskutinėje eilutėje)
Mokėjimo paskirtis: e-parduotuvės sąskaitos nr. (žr. patvirtinimo el. laiške)

Užsakymo vykdymas pradedamas tik patvirtinus mokėjimo gavimą, tai paprastai užtrunka 1 darbo dieną. Jei mokėjimas atliktas po 12 val., jis bus patvirtintas kitą darbo dieną.

Jeigu Pirkėjas pasirenka išankstinį mokėjimą pavedimu ir mokėjimo neatlieka, Pardavėjas gali susisiekti su Pirkėju el. paštu ir priminti jam apie mokėjimą. Jeigu Pirkėjas neatlieka mokėjimo per 3 dienas nuo Užsakymo pateikimo ir per papildomą 2 dienų mokėjimo terminą po priminimo, Pirkėjo užsakymas nebus priimtas. Kol Pirkėjas negavo pranešimo apie Užsakymo patvirtinimą (užsakymo būsena – „Patvirtintas“), jis gali be jokių pasekmių atšaukti Užsakymą susisiekdamas su Pardavėju, gali per nurodytą terminą panaikinti Užsakymą, ir tai nepažeidžia jo(s) teisės atsisakyti sutarties. 

5.6. Pirkėjas gali rinktis apmokėti Užsakymą mokėjimo kortele tik pasirinkęs atsiėmimą Vilniaus etninės kultūros centre.

5.7. Pardavėjas nepriima mokėjimų grynaisiais pinigais. 

 

Pirkimo taisyklės