ETNO rytmetis | Nemokamas apvalių juostelių pynimo edukacinis užsiėmimas moksleiviams

2024-02-28
10:00
Vilniaus etninės kultūros centras, Pamėnkalnio g, 34
– €

Kiekvieną mėnesį Vilniaus miesto ugdymo įstaigų pradinių klasių bei priešmokyklinio amžiaus moksleivių grupėms suteikiame galimybę gauti pakvietimus į renginių ciklo „ETNO rytmetis“ nemokamus grupinius edukacinius užsiėmimus. Šių užsiėmimų metu išrinkti laimingieji susipažįsta su įvairiais lietuvių tradiciniais amatais.

Pirmoji dovana sostinės moksleiviams – apvalių juostelių pynimo edukacinis užsiėmimas, kuris vyks vasario 28 d. 10 val. Vilniaus etninės kultūros centre. Edukacijos dalyviai sužinos, kam buvo naudojamos juostos, kas ir kaip jas audė, kokios priemonės tam reikalingos. Praktinėje dalyje vaikai nuaus po juostelę, kurią vėliau galės panaudoti kaip knygų skirtuką, apyrankę ar rūbo detalę.

Vilniaus miesto ugdymo įstaigų pradinių klasių bei priešmokyklinio amžiaus grupes kviečiame užpildyti registracijos formą. Pateikite reikiamus duomenis ir papasakokite, kodėl būtent jūsų grupę turėtume pakviesti į edukaciją. Su laimingaisiais susisieksime registracijos formoje nurodytais kontaktais.

Registracija vykdoma iki vasario 15 d., informuosime ir kviesime atvykti į užsiėmimą vieną iš užsiregistravusių grupių.

Vieną kartą pakvietimą gavusi grupė į nemokamus užsiėmimus pakartotinai nėra kviečiama.

Užsiėmimus veda Vilniaus etninės kultūros centro kultūrinės veiklos koordinatoriai.

Užsiprenumeruokite mūsų naujienas