Kūrybinės keramikos dirbtuvės balandį

2024-04-08 / 15 / 23 / 30
18:00
Vilniaus etninės kultūros centras, Pamėnkalnio g. 34
15 €

Pažintis su įvairiomis keramikos technikomis, galimybė pasinerti į kūrybinį procesą lipdant ir glazūruojant savo rankomis kurtus dirbinius – visa tai kiekvieną mėnesį vykstančiose dirbtuvėse siūlo Vilniaus etninės kultūros centras.

Užsiėmimuose laukiami tiek pradedantys, tiek jau ne pirmą kartą su moliu dirbantys dalyviai; čia galima įgyvendinti savo kūrybines idėjas ar, padedant lektorei, išbandyti lipdymą nuo pirmųjų žingsnių.

Keramikos dirbtuves veda Vytautė – „tautės“ keramikos studijos rankos ir akys, nuo 2017 m. nesiskiriančios su moliu. Užaugusi pievų ir miškų apsuptyje, Vytautė nuolatos mokosi, atranda ir susipažįsta ne tik su keramikos galimybėmis, bet ir su gamta: augalais, kerpėmis, medžiais ir paukščiais, kurie įkvepia eksperimentuoti bei palikti gamtos pėdsaką molio gaminiuose. Šia savo patirtimi bei įkvėpimu keramikė mielai dalijasi ir su keramikos meno norinčiais išmokti dirbtuvių dalyviais.

Užsiėmime laukiami dalyviai nuo 14 m.

Svarbu! Vienas bilietas galioja vienam užsiėmimui, kurio metu galima arba nulipdyti, arba nuglazūruoti jau išdegtą kūrinį. Norint ir lipdyti, ir glazūruoti, tarp užsiėmimų turi būti bent 10 dienų laikotarpis, per kurį dirbiniai išdžiovinami ir išdegami.

Lipdymas ir glazūravimas balandžio mėnesį vyks tokiu grafiku:
• 8 d. – lipdymas;
• 15 d. – lipdymas;
• 23 d. – glazūravimas.
• 30 d. – glazūravimas.

Renginys gali būti fotografuojamas ir filmuojamas, o užfiksuota medžiaga viešinama. 

Užsiprenumeruokite mūsų naujienas