Kūrybinės keramikos dirbtuvės sausį

2024-01-04 / 11 / 17 / 26
18:00
Vilniaus etninės kultūros centras, Pamėnkalnio g, 34

Į Vilniaus etninės kultūros centro organizuojamas keramikos dirbtuves kviečiami visi, norintys susipažinti su įvairiomis keramikos technikomis ir kartu patirti, koks yra raminantis, kūrybiškas bei malonus darbas su moliu.

Užsiėmimuose laukiami tiek pradedantys, tiek jau ne pirmą kartą su moliu dirbantys dalyviai; čia galima įgyvendinti savo kūrybines idėjas ar, padedant lektorei, išbandyti lipdymą nuo pirmųjų žingsnių.

Keramikos dirbtuves veda Vytautė – „tautės“ keramikos studijos rankos ir akys, nuo 2017 m. nesiskiriančios su moliu. Užaugusi pievų ir miškų apsuptyje, Vytautė nuolatos mokosi, atranda ir susipažįsta ne tik su keramikos galimybėmis, bet ir su gamta: augalais, kerpėmis, medžiais ir paukščiais, kurie įkvepia eksperimentuoti bei palikti gamtos pėdsaką molio gaminiuose. Šia savo patirtimi bei įkvėpimu keramikė mielai dalijasi ir su keramikos meno norinčiais išmokti dirbtuvių dalyviais.

Svarbu! Vienas bilietas galioja vienam užsiėmimui, kurio metu galima arba nulipdyti, arba nuglazūruoti jau išdegtą kūrinį. Norint ir lipdyti, ir glazūruoti, tarp užsiėmimų reikalingas bent 10-ies dienų laikotarpis, per kurį nulipdyti darbai išdžiovinami ir išdegami. 

Lipdymas ir glazūravimas sausio mėnesį vyks tokiu grafiku:

4 d. – lipdymas;
11 d. – glazūravimas;
17 d. – lipdymas;
26 d. – lipdymas.

Užsiėmime laukiami dalyviai nuo 14 m.

Užsiprenumeruokite mūsų naujienas