Tradicinio meno ir eko dizaino turgelis „Šiaudo magija”

tradicinio meno ir eko dizaino turgelis 1Liepos 27 d., 11 val. kviečiame į tradicinio šiaudų meno ir eko dizaino turgelį „Šiaudo magija”!

Visi besidomintys šiaudų menu, norintys įsigyti tradicinį sodą, iš šiaudų pagamintos juvelyrikos, aksesuarų, namų dekoro ar kitų šiaudinių dirbinių laukiami „Miesto laboratorijoje“ Sapiegų parke!

Turgelis – tai atviras tarptautinio šiaudų meno festivalio Šiaudo magija | Magic of Straw renginys. Liepos 22-27 dienomis vyksiančiame festivalyje šiaudų meno puoselėtojai dirbtuvių metu dalinsis savo žiniomis su festivalio dalyviais, mokys šiaudų pynimo, rišimo, aplikacijų technikų. Festivalį vainikuosiančiame turgelyje meistrai ne tik pardavinės, bet ir eksponuos gražiausius savo kūrinius.

Tarptautinis šiaudų meno festivalis tradiciškai kas dvejus metus organizuojamas vis kitoje šalyje. 2019 metais įvairių šiaudo amatų entuziastai, meistrai ir mėgėjai renkasi Vilniuje. Festivalyje dalyvaus šiaudų meno meistrai iš Baltarusijos, Estijos, Japonijos, JAV, Kinijos, Latvijos, Lietuvos, Nyderlandų, Serbijos, Šveicarijos, Ukrainos ir Vengrijos!

Daugiau informacijos apie festivalį ir registracija į dirbtuves: ČIA
Skubėkite registruotis, vietų skaičius labai ribotas! Registracija vyksta iki liepos 6 dienos!