ETNO rytmetis | Nemokamas žvakių liejimo užsiėmimas moksleiviams

2023-04-18
10:00
Vilniaus etninės kultūros centras, Pamėnkalnio g. 34

Kiekvieną mėnesį Vilniaus miesto ugdymo įstaigų pradinių klasių bei priešmokyklinio amžiaus moksleivių grupėms suteikiame galimybę gauti pakvietimus į renginių ciklo „ETNO rytmetis“ nemokamus grupinius edukacinius užsiėmimus. Šių užsiėmimų metu išrinkti laimingieji susipažįsta su įvairiais lietuvių tradiciniais amatais.

Šį kartą sostinės moksleiviams dovanojamas žvakių liejimo užsiėmimas, kuris vyks balandžio 18 d. 10 val. Vilniaus etninės kultūros centre. Užsiėmimo dalyviai susipažins su žvakių gamybos amatu, su žvakėmis susijusiais papročiais ir tradicijomis bei savo rankomis pasigamins po natūralaus bičių vaško žvakę.

Vilniaus miesto ugdymo įstaigų pradinių klasių bei priešmokyklinio amžiaus grupes kviečiame užpildyti registracijos formą. Pateikite reikiamus duomenis ir papasakokite, kodėl būtent jūsų grupę turėtume pakviesti į edukaciją. Su laimingaisiais susisieksime registracijos formoje nurodytais kontaktais.

Registracija vykdoma iki balandžio 15 d.; tuomet informuosime ir kviesime atvykti į užsiėmimą vieną iš užsiregistravusių grupių.

Vieną kartą pakvietimą gavusi grupė į nemokamus užsiėmimus pakartotinai nėra kviečiama.

Užsiėmimus veda Vilniaus etninės kultūros centro kultūrinės veiklos koordinatoriai.

Užsiprenumeruokite mūsų naujienas